Budownictwo i remonty

Blog remontowo budowlany

Budowa

Najlepsi specjaliści od montażu sufitów napinanych

Najlepsi specjaliści od montażu sufitów napinanych

Myśląc o prawdziwych innowacjach w projektowaniu, z pewnością należy wspomnieć o stałym wprowadzaniu sufitów napinanych w ramach tegorocznych nagród. Niewiele jest firm, które są w stanie wytwarzać produkty lepszej jakości niż zespół. Przyglądamy się firmie z bliska w świetle jej niezwykłego osiągnięcia.

Sufity napinane to niezwykła nowa innowacja dla osób z branży budowlanej, ale zarówno dla projektantów, jak i architektów, oferują zupełnie nowy świat potencjału, który można zbadać i zbadać pod kątem korzyści artystycznych i praktycznych. Zasadniczo system składa się z dwóch elementów. Po pierwsze, jest tor obwodowy, na który naciągana jest lekka membrana i mocowana za pomocą klipsów. Rezultatem jest coś naprawdę niezwykłego, a ze względu na swoją względną nowość, niewidoczne dla wielu. Wysokiej klasy specjalistów znajdziesz na stronie duer.pl.

Otwieraniem tego rynku i dostarczaniem klientom rozwiązań dostosowanych do ich specyficznych potrzeb jest zespół duer. Podejście zespołu obejmuje całkowicie nowe podejście do sztuki projektowania ścian wewnętrznych i sufitów, które może zrewolucjonizować sposób patrzenia również na te tradycyjne części budynku. Zespół zgromadził ogromne doświadczenie w tej dziedzinie – w sumie ponad dwadzieścia lat – i jest teraz w stanie zaoferować swoim klientom wyjątkową perspektywę, jak osiągnąć sukces.

Sufity napinane przynoszą wiele korzyści w porównaniu z ich konwencjonalnymi odpowiednikami, a zastosowana tkanina działa jako zrównoważony, przyjazny dla środowiska, niedrogi i innowacyjny materiał do tworzenia niepowtarzalnego wystroju wnętrz i atmosfery zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i budynkach komercyjnych. Elastyczność użytkowania oznacza, że ​​zespół został zaproszony do pracy nad wieloma projektami, w tym sypialniami, salonami i łazienkami w domu, a także restauracjami, hotelami i przestrzeniami biurowymi. Każdy projekt jest wyjątkowy i wiąże się z określonym zestawem okoliczności, w których zespół musi pracować. Nie trzeba dodawać, że przez lata udowodniły, że są niezwykle elastyczne, spełniając często surowe wymagania, które są od nich wymagane. Warto wykonać te prace przeprowadzając remont biura.

Najnowsze projekty, w które zaangażowany był zespół Duer, wkroczyły do ​​serca Londynu. Zrealizowali projekt w renomowanym sklepie. Oczywiście każdy z tych przypadków wymagał najwyższej jakości wykonania, aby sprostać standardom zaangażowanych marek. Obecność w tak prestiżowej lokalizacji, jaką jest, świadczy o zaufaniu, jakim ta historyczna marka obdarza tę stosunkowo nową technologię oraz o potencjale, jaki widzą w jej wdrożeniu w swoim sklepie. Zespół widział również ich produkty wykorzystywane w projektach w biurze.

Oczywiście zastosowanie produktu  ma wiele zalet dla projektów, ponieważ otwiera nowe możliwości, których nigdy wcześniej nie widziano. Być może najbardziej wyraźnym tego przykładem jest sposób, w jaki system może być używany do okładzin ściennych i jako dyfuzor światła. Wielu zaadaptowało system do tworzenia pływających paneli na wystawy, a także wykorzystuje ten format do tworzenia kształtów 3D, kopuł i sklepień.

Standardowo zespół oferuje tkaninę wraz z sufitami napinanymi PVC i folią Mirror Stretch. Panele świetlne podwieszane mogą być wykonane tak, aby pasowały do ​​dowolnej aranżacji, niezależnie od tego, jak nietypowa jest aranżacja. Przy tak ogromnym potencjale ukrytym w konstrukcji, nic dziwnego, że pytanie nigdy nie brzmi, co można zrobić z sufitami napinanymi, ale gdzie się zatrzymać?

Unikalne właściwości materiału zapewniają, że można go łatwo zdjąć i ponownie zainstalować, jeśli wymagany jest dostęp, bez wyzwań związanych ze zwykłym sufitem wbudowanym w nieruchomość. Charakter konstrukcji oznacza również, że oprawy oświetleniowe, kratki i punkty mocowania mogą być wbudowane przy użyciu zastrzeżonego wspornika tła. Zapewnia to doskonałą podstawę dla przepuszczalności światła rozproszonego i podświetlenia, a także projekcji. System jest całkowicie wodoodporny, całkowicie zmywalny i nieprzepuszczalny dla pary wodnej, dzięki czemu jego użycie w różnych sytuacjach jest niezwykle praktyczne. Obszary, w których występuje wysoka wilgotność, takie jak baseny i spa, wykazały, że rozwiązanie oferuje kreatywny wygląd, a jednocześnie obejmuje nowo odkryte poziomy praktyczności.

Dla projektantów i architektów elastyczność oferowana przez  nie ma sobie równych. Zastosowana tkanina akceptuje każdy wydrukowany obraz lub grafikę, ale może być również malowana. Budowanie w takim stopniu kontroli oznacza, że ​​jest to idealna opcja dla odważnej deklaracji intencji projektanta, który chce odcisnąć swój własny ślad na projekcie, lub dla marki, która chce mieć możliwość zmiany i obracania membrany, aby nadać specyficzny wiadomości chwili. Zastosowanie sufitu napinanego oznacza również, że dźwięk nabiera zupełnie nowego wymiaru, łatwo go kontrolować bez konieczności rezygnowania z pożądanego efektu kosmetycznego.

Zespół ma udokumentowane doświadczenie w tej dziedzinie i z dumą oferuje kompleksową usługę, która gwarantuje, że ich klienci mają to, co najlepsze w branży, jeśli chodzi o sufity napinane. Ściśle współpracują z tym, co jest planowane, oferując swoje fachowe porady, aby zapewnić, że każdy projekt przebiegnie bez żadnych problemów. Zespół utalentowanych projektantów jest w stanie stworzyć sufity napinane na zamówienie, które odpowiadają specyficznym potrzebom hotelu lub kompleksu budynków, a także zapewniają łatwy i praktyczny montaż przez grupę profesjonalistów. Nie ma dwóch takich samych projektów, a zespół podchodzi do każdego ze świadomością, że potrzeby w danej chwili podlegają ciągłym zmianom.

 

Udostępnij

O autorze