Budownictwo i remonty

Blog remontowo budowlany

Sufity

Czym jest sufit napinany?

Czym jest sufit napinany?

Czy to nieskazitelny sufit w salonie, rozgwieżdżone niebo w miejscu sprzedaży, czy też dramatyczny element salonu wystawowego. Sufit napinany to kwintesencja wysokiej jakości architektury i niezbędna dekoracja wnętrz.

Sufity napinane są stosowane w Niemczech i Francji od dziesięcioleci i oferują szereg istotnych zalet w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami budowlanymi i renowacyjnymi. Przede wszystkim montaż jest szybki i bez bałaganu, a elastyczny materiał jest zaskakująco tani.

Instalacja jest bezbolesna w przypadku domów prywatnych, nie wyślemy budowniczych, którzy przejmą Twój dom na tygodnie! Montaż zajmuje tylko kilka godzin, a mebli nie trzeba demontować, szybko ukrywając lata warstwowych napraw i dekoracji.

PVC jest wolny od pleśni, wodoodporny i higieniczny, dzięki czemu idealnie nadaje się do obiektów komercyjnych, budynków handlowych, basenów i siłowni.

W przypadku salonów wystawowych, w których projekty muszą być dostosowane i specyficzne, stwórz niepowtarzalne zestawienie z latającymi figurami, kolumnami 3D, nadrukami obrazów, logo i tablicami reklamowymi. Wszystko stało się możliwe dzięki technologii sufitów napinanych.

Co to jest sufit napinany?

Sufity napinane, znane również jako sufity PCV, są instalowane poprzez równomierne rozprowadzanie ciepła między specjalnymi aluminiowymi panelami montażowymi. Można je nakładać na prawie każdy kształt i rozmiar. Po usunięciu źródła ciepła produkt rozciąga się, aby uzyskać idealnie gładką powierzchnię, która jest trwała, trwała i piękna!

Za materiałami sufitu napinanego można umieścić dowolny rodzaj oprawy lub urządzeń, takich jak głośniki, kratki, wentylatory wyciągowe i czujniki.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *